All On Four İmplant

All On Four İmplant

All On Four İmplant

All On Four İmplant

All On Four İmplant Nedir?

All On Four implant tekniği, tam dişsiz kalma durumunda uygulanan bir tedavi yöntemidir. All On Four implant ile ağızda belli açılarda dört adet dental implant üzerine aynı gün diş protezinin sabitlenmesini sağlayan bir tedavidir.

All On Four İmplant Tekniği Herkese Uygulanabilir mi?

All On Four implant tekniğinde ameliyata engel olacak herhangi bir hastalığı bulunmayan ve yeterli kemik hacminde olan ve dişsiz olan herkese uygulanabilir.

All On Four İmplant Sonrası Ağrı Oluyor mu?

All On Four implant sonrasında bir süre ağrı oluşabilir ama bu dayanılmayacak boyutta değildir. Her implant işlemlerinde görülebilecek ağrı ve şişlikler meydana gelebilir. All On Four implant işleminin sonunda talebiniz doğrultusunda doktorunuzdan ağrı kesici talep edebilirsiniz.

All On Four İmplant Sonrası Beslenme Nasıl Olmalı?

All On Four implant işlemi sonrasında aynı gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat All On Four implant işleminin tam olarak kemiğe kaynaması 3 ayı bulabileceği için doktorunuz önerdiği beslenme tarzının dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz. Çok sert yiyeceklerden ilk üç ay kaçınmaya dikkat ederek daha sonrasında gönül rahatlığıyla All On Four implantınızı kullanabilirsiniz.

Gizlilik Politikası Çerez Politikası Copyright © 2022 FK DENT Tüm Hakları Saklıdır.