Ortodonti Tedavisi

Ortodonti Tedavisi

Ortodonti Tedavisi

Ortodonti Tedavisi

Ortodonti Tedavisi Bursa Osmangazi FK DENT Diş Kliniği olarak kliniğimizin sağladığı birçok hizmetten biridir. Diş Kliniği kapılarını açtığı günden bugüne ortodonti ve birçok alanda uzman diş hekimi kadrosu ve en iyi gülüş tasarımları ile klinik tedavilerini sürdürür.

Ortodonti Tedavisi Nedir? Ortodonti Ne Demek?

Ortodonti ağız, diş ve kafa yapısını inceleyerek genetik faktörler, erken yaşta görülen ağız ve çene travmaları, ağızdaki diş eksiklikleri gibi nedenlerden oluşan çarpık diş problemlerinin tedavisini sağlayan bölümdür. Bursa Osmangazi Dikkaldırım FK DENT Diş Kliniği bünyesinde Bursa'nın En İyi Ortodontisti olan Ortodonti Uzmanı Dr. Sema ÇETİN bugüne dek yüzlerce hastamızın güler yüzle uğurlanmasını sağlamıştır.

Ortodonti Tedavisi Nasıl Yapılır?

Bursa Osmangazi FK DENT Diş Kliniği olarak sıkça karşılaştığımız bir sorudur. Ortodonti Tedavisi kapsamında dişler incelenerek öncelikli sorunlar belirlenir. En kısa ortodonti tedavisi ancak doktorunuzla yapılacak muayene sonrasında mümkün olup olmadığı ortaya çıkacaktır. Dişlerde oluşan sorunların çokluğuna göre tedavi planı oluşturulur, dişlerde belirlenen çürük gibi sorunlar tedavi edildikten sonra ortodonti uzmanları ve hasta görüşerek farklı tedavi yöntemlerini konuşup hastaya en uygun tedavi yöntemini belirler. Bu yöntemlerden başlıca olanı tel tedavisidir. İkinci bir seçenek olarak ise diş yapının uygunluğuna göre ortodonti ve estetik diş Hekimliği ortaklığında kaplama tedavisi uygulanabilir. Ağız yapısı ve hastaya bağlı olarak en kısa ortodonti tedavisi kaplamada 1 hafta tel tedavisinde ise 6 ay ile 3 yıl arasında sürebilir.

Ortodonti Tedavisi Fiyatları?

Ortodonti tedavisi ne kadar sürer sorusu sık karşılaştığımız diğer bir sorudur. Ortodonti tedavisi ücretleri veya fiyatları değişiklik gösterir. Yapılacak muayene sonrasında süre belirlenebilecektir. Ortodonti Tedavisi fiyatları için web sitemizdeki telefon numaramızdan kliniğimize ulaşabilir, dilerseniz kliniğimizden randevu oluşturarak sizde en güzel gülüşe sahip olabilirsiniz. Bursa Osmangazi FK DENT Diş Kliniği olarak Bursa'nın En İyi Ortodonti Tedavisini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Gizlilik Politikası Çerez Politikası Copyright © 2022 FK DENT Tüm Hakları Saklıdır.