Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları

  • Anasayfa
  • Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları
Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları

Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları

Bursa Diş Beyazlatma


Bursa Diş Beyazlatma talepleri ile birlikte bireyler daha cesur ve özgüvenli bir gülüşe sahip olmanın yollarını arıyorlar. Diş Beyazlatma, dişlerin etraf ve yüzeylerindeki gözenekli mine yapısında meydana gelen renkli organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile temizlendiği bilimsel yöntemli kozmetik bir çözümdür. Dişlerin doğuştan gelen parlak renkleri seneler süren yaşamda çeşitli dış etkenlerle koyulaşır. Muayenehanede ya da evde yapılabilen diş beyazlatma teknikleri ile dişler 2-8 ton açılarak tatmin edici bir beyazlama ve güzel bir gülüş kazanılır. Bu teknik işlemler sırasında Bleaching yöntemi mutlaka profesyonel bir klinik ortamında uygulanmalıdır.

Beyazlatma işlemi bireyin doktor kontrolünde kendi kendine uygulayabildiği ev tipi ve klinikte hekim tarafından uygulanan ofis tipi olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır. Diş renklenmeleri, dişlerde oluşan renklenmenin nedenine ve konumuna göre sınıflandırma ve doktorunuz vasıtasıyla size özel tedavi yöntemi uygulanarak kolaylıkla tedavi edilmektedir. Bursa Diş Beyazlatma yöntemleri ve Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ana sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bursa'da veya ilçelerinde yaşıyorsanız, Bursa Osmangazi Dikkaldırım'da bulunan FK DENT Diş Kliniğimizde ofisimizde, uygun fiyatları değerlendirerek diş beyazlatma prosedüründen yararlanabilirsiniz. FK DENT Diş Kliniği'nde hastalarımızın gülümsemelerinin görünümünü iyileştirmemizle tanınırız. Biz aynı zamanda estetik diş hekimleriyiz ve birçok tedavi seçenekleri sunuyoruz. Bursa Osmangazi'de Gülümsemenizi mükemmelleştirmenin en kolay yolu olduğu için genellikle diş beyazlatma işlemini uygun fiyatları sunarak öneriyoruz. Dişlerinizi temizledikten sonra, özel bir etkinlik için veya normal ağız sağlığı rutininizin bir parçası olarak bu işlemi zamanında tamamlayabiliriz.

Diş Temizleme Fiyatları

Profesyonel diş temizliğinin temel amacı, 40 yaş üstü erişkinlerde diş kaybının birincil nedeni olan diş eti hastalığını önlemektir.

Diş Beyazlatmada Tipik Maliyetler:

Bir diş hijyenisti tarafından yapılan standart diş temizleme fiyatı, dişçinin muayenehanesine ve yerel fiyatlara bağlı olarak 300-500 TL ye mal olabilir.

Sıklıkla bir diş temizleme randevusu, diş röntgenlerini ve diş hekimi tarafından yapılan muayeneyi de içerecektir. Bu ek hizmetlerle bir randevunun toplam maliyeti, yerel fiyat ve röntgen sayısı ve türüne bağlı olarak 300-500 TL veya daha fazla olabilir. Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları diş kliniklere ve yaptıkları işleme göre değişebilir.

Diş sigortası genellikle gerekli koruyucu bakım olarak yılda bir veya iki kez diş temizliğinin maliyetinin %100'ünü karşılar. Bazı sağlık sigortalarında bir diş temizleme için ödeyecekleri maksimum bir tutar belirlenmiş olabilir, bu da fiyat açısından gerekenden daha az olabilir.

Ölçekleme ve kök temizleme olarak adlandırılan daha kapsamlı derin diş temizleme işlemi tipik olarak kadranlar (sağ üst, sol üst, sağ alt, sol alt) için ayrı ayrı yapılır. Fiyat ve Maliyetler, tek bir kadran için yaklaşık 250-300 TL'den başlar, ancak gereken iş miktarına bağlı olarak, tam ağız derinlemesine temizlik için 1000-1500 TL veya daha fazla olabilir. Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları 2022 yılı için bu rakamlarda seyretmektedir.

Diş sigortası, poliçe veya planın şartlarına bağlı olarak, genellikle derin temizlik prosedürlerinin maliyetinin bir kısmını karşılar. Derin temizlik işlemi için diş sigortası kapsamına dahildir ancak bir kısmı cepten ödenebilir.

diş beyazlatma 1

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Bursa Diş beyazlatma fiyatları uygulanan yönteme göre de değişebilir. Birinin dişlerini beyazlatmak geçmişte olduğundan katlanarak daha kolay hale geldi. İnsanlar beyaz bir gülümsemeye sahip olmanın bir gösteriş projesinden çok daha fazlası olduğunu bildiğinden, Diş Beyazlatma Yöntemleri gelişen bir Pazar olmaktadır. Dişlerinin sarı veya renksiz olmadığını bilmek, kişinin kendine olan güvenini büyük ölçüde artırabilir- bu da iş ve özel yaşamlarında daha iyi şeylerin olmasını sağlayabilir.

Çok uzaklara da bakmak zorunda değilsiniz, İnsanlar çeşitli ev ilaçları ile övünse de çoğu zaman bunu profesyonellere bırakmak en iyisidir. Diş beyazlatma hedefine ulaşmanın birkaç Yöntemleri vardır.

Diş Macunu ve Gargara

Hem diş macunu hem de gargara, dişleri beyazlatan ana şey olan hidrojen peroksit içerir. Ancak birkaç faktör nedeniyle yavaş çalışırlar:

Her ikisi de diğer seçeneklerden daha düşük miktarda peroksit içerir. Bu da diş beyazlatmada o kadar hızlı olmayacağı anlamına gelir. İnsanlar dişlerini normal şekilde, tercihen elektrikli diş fırçasıyla fırçalarlar. Daha sonra gargarayı diğer gargaralar gibi çalkalarlar. Hedeflediğiniz seviyeye ulaşamıyorsanız Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları incelemesi ile bir profesyonele görünün.

Ne diş macunu ne de gargara ağızda veya dişlerde çok uzun süre kalmaz. Günde iki kez iki dakika diş fırçalanır ve sonrasında gargara genellikle bir dakika süreyle çalkalanırdı. Bu günde altı dakikadır. Bu seçenek, uzun vadeli planlama yapan ve daha az bütçeye sahip olabilecek kişiler içindir. Her iki seçenek de kişinin cüzdanındaki yükü hafifletebilecek diğer diş macunu ve ağız yıkama seçeneklerinden önemli ölçüde daha pahalı değildir.

diş beyazlatma 2

Lazerle Diş Beyazlatma

Lazer diş beyazlatma, gülümsemeyi birçok ton daha parlak hale getirebilen, ofis içi lazer tabanlı bir tedavidir. Çoğu durumda, Bursa'da diş beyazlatmanın tamamlanması yaklaşık 60-90 dakika sürer. Lazer diş beyazlatma sonuçları, evde günlük bir ağız sağlığı rutini ile dişlerinize özen gösterdiğiniz ve ne tükettiğinize dikkat ettiğiniz sürece, aylarca, bazen yıllarca sürer. Lazer diş beyazlatma, kullanılan lazer teknolojisi diş yapısının kendisini değil, sadece zamanla oluşan renk birikimini gidermek için tasarlandığından dişlere zarar vermeyen güvenli bir işlemdir. Lazerle diş beyazlatma sırasında dişlerin üzerine lazerle aktive edilecek konsantre bir jel dikkatlice yerleştirilecektir. Bu jel ve lazer teknolojisinin kombinasyonu renk bozukluklarını giderir ve gülümsemeyi beyazlatır.

Herhangi bir diş beyazlatma işleminden sonra en az 72 saat boyunca koyu renkli yiyecek ve içeceklerin tüketilmemesi önemlidir. Kaçınılması gereken bazı yiyecek ve içecekler arasında yaban mersini, kırmızı şarap, kahve ve zerdeçal bulunur. Lazerle diş beyazlatma tedavisini takip eden günlerde de sigaradan uzak durulmalıdır. Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları çoğunlukla ana işlem olarak lazerle diş beyazlatma işlemini kapsar.

Bleach Nedir?

Bleach, dişleriniz gözle görülür şekilde daha beyaz ve sağlıklı görünmesini sağlamak için bir beyazlatma yöntemidir. Bleach diş beyazlatma işleminin diğer bir adıdır. Bursa Diş Beyazlatma Fiyatları açısında bleaching daha detaylı bir işlem gerektirdiğinden kısmen yüksektir.

Dişlerinize ne kadar iyi bakarsanız bakın, zamanla bir miktar sararma veya renk değişikliği kaçınılmaz olarak meydana gelecektir. Bu kademeli değişim yaşlanma, kahve ve tütün gibi dişlerinizi lekeleyen maddeler veya eski restorasyonlardan kaynaklanabilir. Bleach ile lekeli veya renksiz dişleriniz varsa, profesyonel diş beyazlatma size istediğiniz göz kamaştırıcı beyaz gülümsemeyi verebilir.

Bleaching Fiyat

Diğer diş hekimleri adına konuşamasak da FK DENT Diş Kliniği'nde bleaching fiyatı konusunda tamamen şeffaf olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ofiste diş beyazlatma tedavileri için 1000 TL-1300 TL arasında ödeme alıyoruz. Sonuçlarınızı iyileştirmenize ve dişlerinizi gerektiği gibi rötuşlamanıza olanak tanıyan ev tipi diş beyazlatma kitleri tedarik ediyoruz.

Şunlara da Göz Atın:

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

Ağız Kokusuna Ne İyi Gelir

Diş Gıcırdatma Nedenleri ve Tedavisi

Gece Plağı Nedir

Ağız Kuruluğu Nedenleri ve Tedavisi

Diş Apsesi Nedir Nasıl Tedavi Edilir

Kırık Diş Tedavisi

Kompozit Dolgu Tedavisi

Bursa Diş Taşı Temizliği Fiyatları

Gizlilik Politikası Çerez Politikası Copyright © 2022 FK DENT Tüm Hakları Saklıdır.