Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları

  • Anasayfa
  • Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları
Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları

Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları

Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları yapılacak muayene sonrası size özel olarak tasarlanacak protez niteliğine göre belirlenecektir. Uygulanacak diş protezi çeşidine göre belirlenen fiyatları aşağıda inceleyeceğiz. Bursa Osmangazi Dikkaldırım'da bulunan FK DENT Diş Kliniği'nde Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri yanı sıra, Kanal Tedavisi, Ortodonti tedavisi, endodonti, periodonti, bursa zirkonyum diş kaplama, çene kisti cerrahisi, bursa dijital gülüş tasarımı, şeffaf plak tedavisi, diş teli tedavisi, gömülü diş çekimi, diş beyazlatma, diş dolgusu ve 20lik diş çekimi gibi tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinize uygun Fiyatları sunarak en iyi diş hekimlerimizle en etkili tedavi yöntemlerini sunuyoruz.

Protezler, eksik dişler ve çevre dokular için çıkarılabilir bir unsurdur. İki tip protez mevcuttur- tam ve kısmi protezler. Tüm dişlerin eksik olduğu durumlarda tam protezler, bazı doğal dişlerin kaldığı durumlarda ise kısmi protezler kullanılır. Modern tekniklerle, FK DENT Diş Kliniği olarak, Bursa'da, hastalarımıza özel tasarlanan ağza tam oturan, uygun Fiyatları sunduğumuz estetik Tam ve Kısmi Diş Protezleri yapıyoruz.

Takma diş protezlerimiz, Türkiye pazarındaki en iyi ve en dayanıklı diş protezleridir. Diş protezlerimiz farklı tonda 27 farklı diş şekline sahiptir, bu nedenle çok sayıda takma diş seçeneği ile tam veya kısmi protezlerle tam olarak istediğiniz gülüşü elde edersiniz.

tam protez

Bursa Tam Diş Protezleri

Takma diş seçenekleriniz söz konusu olduğunda, tam diş protezleri "Klasik" veya "Acil" olarak uygulanabilir. Dişler çekildikten ve diş eti dokusu iyileşmeye başladıktan sonra yapılan klasik protezler, dişler çekildikten yaklaşık 5 ila 8 hafta sonra ağza yerleştirilmeye hazır hale gelir. Klasik protezlerin aksine Acil protezler, önceden yapılır ve dişler çekilir çekilmez takılabilir. Sonuç olarak, kullanıcının iyileşme döneminde dişsiz kalması gerekmez.

Bununla birlikte, özellikle diş çekildikten sonraki ilk haftalarda kemikler ve diş etleri zamanla küçülür. Bu nedenle, klasik protezler ile karşılaştırıldığında acil protezleri, iyileşme sürecinde uygun şekilde oturması için daha fazla ayarlamaya (reline) ihtiyaç duymaları ve genellikle klasik protezler yapılana kadar yalnızca geçici bir çözüm olarak uygulanırlar.

kısmi protez

Bursa Kısmi Diş Protezleri

Hareketli bölümlü yanı kısmi diş protezleri genellikle, protezleri ağızda yerinde tutan metal bir çerçeve ile birbirine bağlanan pembe veya sakız renkli akrilik bir tabana tutturulmuş yedek dişlerden oluşur. Kısmi diş protezleri, üst veya alt çenede bir veya daha fazla doğal diş kaldığında kullanılır.

FK DENT Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri

Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri uygun fiyatları ile, doğal bir yüz görünümü sağlamaya yardımcı olur ve potansiyel olarak kişinin özgüvenini artırmaya yardımcı olabilir. Ayrıca, diş eksikliği olan hastalarda sıklıkla 'çökmüş' bir görünüm alabilen dudaklar ve yanaklar için protez bağlantı parçalarının kendisi destek sağlayabilir. Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları değerlendirilmesi yaparak sağlıklı bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz. Dişler kaybedilirse yiyecekleri doğru çiğneme yeteneği azalır ve takma diş takılarak iyileştirilebilir. Bu da yiyeceklerin vücutta hareket ettikçe daha kolay sindirilebileceği anlamına gelir ve insanların tükettikleri yemeklerden mümkün olan maksimum besinsel faydayı almalarına yardımcı olur. Sonuç olarak, Bursa tam ve kısmi diş protezleri sadece ağız ve yüzün sağlığını ve görünümünü değil, aynı zamanda bir bütün olarak vücudun sağlığını da iyileştirebilir. Ayrıca FK DENT Diş kliniği olarak sunduğumuz uygun Fiyatları sayesinde ekonominize de yardımcı olacaktır.

Dişler kaybedilirse, insanlar, özellikle ön dişler, yani kesici dişler ve köpek dişleri söz konusu olduğunda, konuşma yeteneklerinin genellikle bozulduğunu görebilirler. Bursa Osmangazi Dikkaldırım'da bulunan fark etmişlerdir. Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri, yüksek etkili, çok doğal görünümlü akrilik dişlerle tamamlanır, yani dişleri günlük olarak etkileyen aşınma ve yıpranmaya karşı koyabilirler. En pratik ve gerçekçi sonuç için Türkiye ve Bursa pazarındaki en uygun Fiyatları sunan ve en iyi protezleri seçmenizi öneririz.

Diş Protezi Nasıl Yapılır?

Bursa Osmangazi Dikkaldırım FK DENT Diş Kliniği'nde diş protezi uygulama ile ilgili genel adımlar aşağıdaki gibidir: Gereksinimlerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak, takma diş seçenekleriniz ve hangi tipin size en uygun olduğu konusunda kapsamlı bir diş muayenesi ve karşılıklı değerlendirmeden sonra protezleriniz için de bu noktada size tam bir maliyet değerlendirmesi sunuyoruz. Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları konusunda, hastalarımıza yardımcı olmak için düşük aylık taksitlerle ödeme yapma seçeneği sunuyoruz.

FK DENT DİŞ Kliniğinde Tam ve Kısmi Diş Protezleri uygulaması nasıl yapılıyor?

Çenenizin bir dizi izlenimi ve çenelerinizin birbiriyle nasıl ilişkili olduğuna ve aralarında ne kadar boşluk olduğuna dair ölçümler alınacaktır. Bazı durumlarda, dişlerinizin daha doğru bir izlenimini elde etmek için laboratuvar yapımı özel bir tepsi yapacağız. Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları tüm bu işlemleri kapsar. Yapılacak protezin tam şekli ve pozisyonunda modeller, mum formları ve/veya plastik desenler oluşturacağız. Bu modeli birkaç kez ';deneyeceksiniz'; ve son protez yapılmadan önce protez renk, şekil ve uyum açısından değerlendirilecektir. Türkiye pazarındaki en iyi protez olduklarından emin olmak için son bir protez denenecek ve takılacaktır. Gerektiğinde ayarlamalar yapılacaktır.

Bir gülümseme çok önemlidir, herkese mutlu, kendinden emin ve hayattan zevk almaya hazır olduğunuzu gösterirler. Sonuç olarak, diş kaybı kişinin kendine güveni ve saygısı üzerinde dramatik bir etkiye sahip olabilir. Dişler sadece gülümseme (estetik) ve yemek yeme (fonksiyon) için önemli değildir, aynı zamanda dudakları ve yüzü desteklemeye de yardımcı olurlar. Eksik dişler yemek yemede zorluklara, bilinçli bir gülümsemeye ve 'sarkan yüz' görünümüne neden olabilir. Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları değerlendirmesi ile hayalinizdeki yeni gülümsemenize kavuşabilirsiniz.

Ne yazık ki birçok Tam ve Kısmi Diş Protezleri, ayrıntılara dikkat edilmediği ve bireyin ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için yapılmadığı için sahte görünebilmektedir. Dr. Dt. Fatih Kaya Tam ve Kısmi Diş Protezleri ile Fiyatları konusunda Bursa'nın önde gelen otoritelerinden biridir. Özensiz olarak üretilen takma dişlerde genellikle kullanılan dişler çok küçük olduğundan diş etleri daha çok görülebilir. Fiyatları oldukça uygun olsa da özensiz olarak yapılan takma dişlerde, dişler çok geridedir, bu nedenle dudaklar ve yüz için daha az destek vardır ve dişler çok düzgün ve diş etleri çok pembe olduğu için takma dişler doğal görünmezler. Bu noktada Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri için Fiyatları konusundan daha çok niteliğinin önemli olduğu görülecektir.

FK DENT Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri, Fiyatları konusundaki avantajlarının yanısıra, doğal görünümlü dişler ve diş etleri sağlar. Doğal dişler tek tip beyaz değildir ve her bireyin diş renginde küçük farklılıklar ve dişlerin bireysel görünmesini sağlayan küçük işaretlervardır. FK DENT Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri, doğal dişlerin çok çeşitli renk tonlarını, yarı saydamlıklarını ve canlılığını yeniden üretmekle kalmaz, aynı zamanda ağızda olağanüstü güç ve dayanıklılık sağlar. Ayrıca sunduğu uygun Fiyatları sayesinde ekonomi dostudur.

Doğal dişler, diş rengine derinlik veren yarı saydam bir mine tabakasıyla kaplanmış dentinden oluşur. FK DENT Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri, özellikle uçta görülebilen bir mine tabakası ile kaplanmış daha koyu bir çekirdek (dentin tabakası) ile benzer bir yapıya sahiptir. Mavi beyaz opaklık, bu farklı yapının etkisini yeniden üretir. Doğal dişler güçlü güneş ışığında parlar. Pek çok yapay diş bunu sadece zayıf bir şekilde yapar, ancak FK DENT Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri minesi doğayı taklit etmek için floresan verir. Bu özelliğine kıyasla Fiyatları oldukça uygundur. Ön dişlerin yanındaki dişler daha küçük, daha hafif ve daha fazla opaklığa sahipken, göz veya köpek dişleri daha koyu renklidir. FK DENT Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezlerini kullanmak canlılık katacak ve ağzın üç boyutlu görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca Fiyatları ve ödeme koşulları konusunda kolaylık sağlanmaktadır.

Tamamen doğal bir görünüm elde etmek için dişlerin yanı sıra diş etlerinin görünümünü de dikkate almak önemlidir. Doğal diş etleri dişlerin yakınında sıklıkla beyazımsıdır ve dokunun rengi pembeden kırmızımsı bir renge değişir. Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları yapay diş eti üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine göre değişebilir. FK DENT Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri içinde, doğal diş etlerinizle uyum sağlamak için tabanın bireysel olarak renklendirilmesine yönelik bir dizi araç bulunmaktadır. Fiyatları imalinde kullanılan araçların yoğunluğuna göre de değişebilir.

Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezlerinin amacı, ağızda eksik olanın yerine konması ve kullanıcının güvenle konuşmasını, gülümsemesini ve yemek yemesini sağlayan doğal görünümlü protezleri sağlamaktır. FK DENT Diş Kliniği olarak En Uygun Fiyatları sunarak en doğal görünümlü diş protezleri üretiyoruz.

Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatları Nedir?

Bursa Tam ve Kısmi Diş Protezleri Fiyatlarını temel olarak üç kalitede kategorize edersek 3. Sınıf tam ve Kısmi Diş Protezleri 750 TL ile 1200 TL fiyat aralığında, 2. Sınıf tam ve kısmi diş protezi fiyatları 1000 TL ile 2000 TL fiyat aralığında ve 1. Sınıf tam ve kısmi diş protezleri 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değiştmektedir.

Gizlilik Politikası Çerez Politikası Copyright © 2022 FK DENT Tüm Hakları Saklıdır.