Çene Cerrahisi

Çene Cerrahisi

Çene Cerrahisi

Çene Cerrahisi Nedir?

Bursa Osmangazi FK Dent Diş Kliniği olarak Çene Cerrahisi alanında, uzman ve deneyimli bir kadroya sahip olmaktan onur duyuyoruz. Çene Cerrahisi, müdahale edilmesinden en çok çekinilen bir uzvu, yani, ağız bütünü içerisinde, diş ve çene yapılarını inceleyen, bu yapılarda doğuştan yahut sonradan meydana gelen deforme ve bozuklukların tedavisini amaçlayan cerrahi daldır. Kliniğimiz bünyesinde görev yapmakta olan uzman hekimlerimiz, yukarıda ifade edilen çene deforme ve bozuklukları alanında edindikleri tecrübe ışığında hizmet vermektedirler.

çene cerrahisi

Çene Cerrahisi bölümü, ağız içerisindeki tüm dokuları yani diş, yanak, dil, dudak ve tükürük bezlerini inceleyerek tüm yumuşak dokuların, dişlerin, çenenin ve çene eklemindeki tüm problemlerin teşhisi ve tedavisini içeren bölümdür.Bursa Osmangazi FK Dent Diş Kliniği olarak, kliniğimiz uzman hekimleri, bu güne kadar onlarca farklı şikayet alanı ile mürcaat eden hastalarımızı, ışıltılı gülüşlerle uğurlamışlardır.

Kliniğimizde yer alan Çene Cerrahisi bölümüne, başlıca, gömülü yirmilik diş, çene tümörleri, tedavi edilemeyen apseli diş ve çene kemiğinde oluşan kistler gibi şikayetlerle başvurular gerçekleşmektedir. Bursa Osmangazi FK Dent Diş Kliniği bünyesinde, yukarıda ifade edilen rahatsızlıkların dışında kalan ve daha az yaygın olan birçok çene-ağız ve diş hastalıklarının tedavisi mümkün olmaktadır.

Çene Cerrahisi Fiyatları?

Bursa Osmangazi FK Dent Diş Kliniği olarak çene cerrahisi alanında en uygun fiyatları en nitelikli tedavi yöntemleri ile buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Çene Cerrahisi alanına giren tedaviler hakkında fiyatları öğrenmek ve ışıltılı bir gülüşe sahip olmak için hemen bizleri arayabilirsiniz. Size yönelik konulacak teşhis ve uygulanacak tedavinin belirlenmesi maksadıyla uzman kadromuz ile birlikte siz değerli hastalarımızı bekliyoruz.

Gizlilik Politikası Çerez Politikası Copyright © 2022 FK DENT Tüm Hakları Saklıdır.