Dental İmplant

Dental İmplant

Dental İmplant

Dental İmplant

Dental İmplant Tedavisi

Bursa'nın en kaliteli Kliniği Dental İmplant Tedavisi için kliniğimizin sağlamış olduğu birçok hizmetlerden biridir. FK DENT Diş Kliniği dental implant ve daha birçok alanda uzman diş hekimi kadrosu ile ilk günkü heyecanıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Dental İmplant Tedavisi Nedir? Dental İmplant Ne Demek?

Dental İmplant, eksik dişleri tamamlamak için, diş köklerini implant dişi tutacak çiviye benzer materyallerle değiştirerek yapılan bir işlemdir. İmplantın amacı kaybedilen gülüş estetiğini ve çiğneme fonksiyonlarını geri kazandırarak hastaya rahat bir hayat sunmaktır. Dental implant tek diş veya ağız içerisindeki birden fazla dişe uygulanabilir. Bu uygulama yapılırken temel esas alınacak durum hastanın yaşı ve çene kemiklerinin sağlamlığıdır. Bu nedenle genç yaşta implant yaptırmak daha doğru bir tercih olacaktır.

Çene kemiklerinin uygun olmadığı belirlenirse tedaviyi yöneten Diş Hekimlerinin ve hastanın ortak kararıyla köprü tedavisi veya Diş Protezi gibi uygulamalar yapılabilir. İmplant işleminde alanında uzman Diş Hekimlerimiz çene kemiğinin inceleyerek tedavinin nasıl yönlendirilmesi gerektiğine en doğru şekilde karar verecektir. Bu nedenle İmplant korkulacak bir şey değildir. Hastaların birçoğunda İmplant acıtır mı? gibi endişeler bulunsa da doğru Diş Hekimi tercihiyle korkular yıkılabilir. Böylece diş konusunda problem yaşayan hasta daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam seviyesine yükselecektir.

Dental İmplant Tedavisi Fiyatları

Dental implant tedavisi fiyatları için arayarak kliniğimize ulaşabilir, dilerseniz kliniğimizden randevu oluşturarak detaylı bilgiye sahip olabilir uzman hekimlerimizle görüşerek sizin en doğru tedaviye ulaşabilirsiniz.

Gizlilik Politikası Çerez Politikası Copyright © 2022 FK DENT Tüm Hakları Saklıdır.