Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma Nedir?

Diş beyazlatma uygulaması kliniğimizde yapılan bir diş uygulamasıdır. Alanında uzman hekimler diş beyazlatma, estetik gülüş tasarımı, dental implant ve ortodonti tedavisi gibi birçok bölümde hizmet vermektedir.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Diş beyazlatma, dişlerin yapısının yiyecek, içecek, alkol ve sigara kullanımı gibi dış etkilere mazur kalması sonucu oluşan lekelerin giderilmesi işlemidir.

Öncelikle hekimlerimiz hastanın kontrollerini yaparak iç renklendirme, dış renklendirme veya her iki yöntemin de uygulanması gerekiyor mu belirler. Daha sonra hasta ile ortaklaşa görüşülerek hasta için en sağlıklı diş beyazlatma yönteminin hangi tip beyazlatma yöntemi olacağına karar verirler. Bunlar ofis tipi beyazlatma, ev tipi beyazlatma veya klinik (lazer ile) diş beyazlatma yöntemlerinden biri veya birkaçı olabilir.

Bir diğer önemli konu ise hastalığın oluşma nedenidir. Yukarıda belirtilen dış etkilerden kaynaklandığı gibi hastanın kullandığı ilaçlar ve içerikleri de önemli bir rol oynayabilir. Eğer sorunlar tespit edilip giderilebilirse uzun süre kalıcı diş beyazlatma işlemi uygulanmış olacaktır.

Diş Beyazlatma Fiyatları?

Diş beyazlatma fiyatlarını öğrenmek ve size en uygun tedavi yöntemini keşfetmek için bizi arayabilir, dilerseniz kliniğimizden randevu alarak uzman kadromuzla ihtiyacınız olan gülüşe hemen sahip olabilirsiniz.

Gizlilik Politikası Çerez Politikası Copyright © 2022 FK DENT Tüm Hakları Saklıdır.