Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği, estetik alanda uzmanlık kazanmış uzman hekimlerimizin çalıştığı kliniğimizin birçok biriminden biridir.

Estetik Diş Hekimliği Nedir?

Estetik Diş Hekimliği diş beyazlatma, lamine diş, zirkonyum diş, protez diş gibi birçok tedaviyi bünyesinde toplayan ve estetik gülüş tasarımını ortaya çıkaran diş hekimliği becerisidir.

Her tedavide olduğu gibi estetik diş kliniğimizde de tedavi öncelikli olarak hastanın istekleri ve ağızdaki kusurların tespiti ile başlar. Tedavi süreci ilerledikçe hasta hayaline kavuşmanın ne kadar kolay olduğunun farkına varır ve hayalindeki gülüşe sahip olur.

Estetik Diş Dolgusu Nedir?

Estetik Diş Dolgusu kişinin diş rengine sahip dolgu malzemesi kullanılıp oldukça doğal ve estetik bir gülüş tasarımıyla son derece doğal bir görünüme sahip olmasıdır. Estetik kaygılar nedeniyle dolgu yaptırmak istemeyen hastaların sıklıkla tercih ettiği estetik dolgu, hekimlerimizin önerdiği ağız ve diş sağlığı bakımı ihmal edilmediği takdirde yapılan dolgu problemsiz bir şekilde uzun süreler kullanılabilir. Hekimlerimiz tarafından dolgu malzemesinin dişe en iyi şekilde tutunması sağlanarak dolgunun düşmesi minimuma indirgenir.

Estetik Diş Hekimliği Fiyatları?

Estetik Diş Hekimliği Fiyatları fiyat bilgisi için telefonla arayarak kliniğimizden randevu oluşturabilir ve kliniğimize gelerek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Mükemmel bir gülümsemeye sahip olmak için FK DENT her zaman yanınızda.

Gizlilik Politikası Çerez Politikası Copyright © 2022 FK DENT Tüm Hakları Saklıdır.